Reklamos kūryba

Reklamos kūryba 2019-10-14

Apie

Reklamos kūrybos kurso tikslas – padedant geriausiems šios srities profesionalams sukurti asmeninį kūrybinių darbų portfolio, pagrindinį reikalavimą siekiant įsidarbinti kūrybinėje reklamos agentūroje.

Kaip to pasiekti? „The Atomic Garden Vilnius“ mokymo procesas imituoja kūrybinės agentūros darbo aplinką. Mokomasi iš šiuo metu dirbančių reklamos srities profesionalų, kurių tikslas – paruošti būsimus savo kolegas ir pilnai išugdyti jų gebėjimą dirbti agentūroje bendraujant su dizaineriais, fotografais, operatoriais ir kitais, prisidedančiais prie reklamos kūrybos.

Studentai, padedami dėstytojų, paruošia savo kūrybinių darbų paketus, kuriuos, baigę kursą, turi galimybę pristatyti juos didžiausių Lietuvos reklamos agentūrų kūrybos vadovams ir pradėti savo svajonių karjerą.

 

Kurso programa (anglų k.)

Studentų darbai

Informacija

 • Pradžia
  2019-10-14
 • Trukmė
  6 mėnesiai
 • Kaina
  3650€ fiziniams asmenims (+PVM įmonėms)
 • Registracijos mokestis
  200€
 • Tvarkaraštis
  9.00 - 21.00
 • Vieta
 • Kalba
  Anglų / lietuvių

Dėstytojai

Antonio Bechtle
Partneris / Kūrybos vadovas
Bechtle & Milzarajs

Antonio, Reklamos kūrybos kurso vadovas, pirmuosius žingsnius reklamos srityje žengė dirbdamas tekstų kūrėju agentūroje „Leo Burnett Lima“, vėliau tęsė karjerą dirbdamas „JWT“ Peru padalinyje.

Persikėlęs į Lietuvą, dirbo „Not Perfect Y&R Vilnius“, vėliau – net septynerius metus – „Milk“, daugiausia apdovanojimų sukaupusioje agentūroje Baltijos šalyse.

Šiuo metu Antonio dirba su tarptautiniais klientais kaip laisvai samdomas kūrybos vadovas bei tekstų kūrėjas ir, žinoma, dalijasi savo patirtimi su „TAG Vilnius studentais.

Arnas Aukštikalnis
Kūrybos vadovas
DDB Vilnius

Savo karjerą reklamos srityje Arnas pradėjo 2009-ųjų Kanų Liūtuose. Nors tada festivalyje lankėsi kaip žurnalistas, visai netrukus Arnas nusprendė pasinerti į reklamos pasaulį. Jis pradėjo kaip kūrybininkas agentūroje „Gaumina“ ir tęsė kaip meno vadovas agentūroje „Milk“, o dabar dirba „DDB Vilnius“ kūrybos vadovu.

Arno sprendimas apversti savo karjerą aukštyn kojomis 2009-aisiais tikrai pasiteisino, nes dabar jo kolekcijoje – ne tik daugybė „Adrenalino“ apdovanojimų, bet ir tokios didžiulės kampanijos kaip prekės ženklo „Telia“ įvedimas į rinką.

Rimantas Stanevičius
Kūrybos vadovas
Milk

Rimantui jau yra tekę dirbti su visų įmanomų sričių verslo subjektais: „P&G“, „Philip Morris“, „Ikea“, „Eurosport“, „L’Oreal“. Jo vadovaujama agentūra „Milk“ septynis kartus išrinkta Lietuvos metų agentūra, triskart iš eilės – Baltijos šalių metų agentūra.

Šiuo metu Rimas ne tik dėsto „The Atomic Garden Vilnius“, bet ir pats studijuoja „Berlin School of Creative Leadership“.

Tomas Ramanauskas
Įkūrėjas / kūrybos vadovas
NEW!

Tomas, reklamos istorijos asas, dalyvavo steigiant jaunimo žurnalą „Pravda“, Vienos minutės filmų festivalį ir daugybę kitų projektų. Jo karjera reklamos versle prasidėti agentūroje „Leo Burnett Vilnius“, vėliau vadovavo „MTV Baltic“ kūrybos skyriui. Šiuo metu Tomas vadovauja kūrybinei agentūrai „New!“, sėkmingai dirbančiai su Lietuvos ir tarptautinėmis kompanijomis.

Mantas Velykis
Kūrybos vadovas
McCann | Vilnius

Mantas užaugo tais laikais, kai žmonės vis dar spaudė internetinius banerius, nes jiems tiesiog buvo įdomu, dabar jo tikslas – grąžinti šį susidomėjimą atrandant naujas reklamos formas. Kartu su „The Atomic Garden Vilnius“ studentais jis ieško būdų priversti stabtelti ties reklama nors sekunde ilgiau.

Manto patirtis reklamos pasaulyje – jau daugiau nei 7 metai: „MILK“, „The Chocolate“, „Clinic 212“ ir kitos agentūros.

Pastaruosius keletą metų jis dirba su didžiaisiais Lietuvos prekiniais ženklais, o puikaus darbo rezultatas – krūva apdovanojimų: „Golden Hammer“, „Baltic Best“, „Password“, „Adrenalinas“ ir kiti.

Marius Lukošius
Kūrybos vadovas
Y&R | Not Perfect Vilnius

Per beveik 20 metų, praleistų reklamos versle, Mariui teko dirbti beveik su visais didžiausiais Lietuvoje prekiniais ženklais ir laimėti daugybę apdovanojimų vietiniuose bei tarptautiniuose reklamos festivaliuose (įskaitant ir „Kanų liūtus“!).

Renata Šarkauskaitė
Kūrybos vadovė
TBWA\Vilnius

Renata savo karjerą reklamos srityje pradėjo daugiau nei prieš dešimtmetį ir nuo tada dirbo filmavimo aikštelėse nuo Vilniaus iki Singapūro, laimėjo daugybę apdovanojimų svarbiausiuose Europos reklamos festivaliuose ir bendradarbiaudama su kūrėjais iš viso pasaulio sukūrė ne vieną reklaminę kampaniją.

Renata „The Atomic Garden Vilnius“ dėsto nuo pat mokyklos įkūrimo: iš pradžių TV reklamų kūrimą, o dabar – po nedidelės pertraukos – Copywriting’ą, šiose paskaitose moko studentus kūrybinio rašymo paslapčių.

Gabrielius Jucevičius
Kūrybininkas
Adell Taivas Ogilvy

Prieš pasukdamas į reklamos sritį 2001-aisiais, Gabrielius per 10 metų įvairiose radijo stotyse išbandė save didžėjaus, rytinės laidos vedėjo, muzikos redaktoriau ir programų vadovo pareigose.

Ten praleistas laikas įtikino jį, kad radijas – ypač intymi medija, kupina galimybių, nepasiekiamų televizijoje. Gabrielius, anksčiau buvęs „Not Perfect | Y&R Vilnius“ kūrybos skyriaus dalimi, dabar dirbantis „Adell Taivas Ogilvy“ agentūroje, studentus stengiasi paversti tikrais radijo fanais ir įrodyti, kad „video actually never killed the radio star“.

Tomas Kauneckas
Fotografas
Ciklopas

Tomas – vienas profesionaliausių mados ir reklamos fotografų Lietuvoje, fotografijos studijos „Ciklopas“ (vienos didžiausių fotoprodukcijos tiekėjų Baltijos šalyse) įkūrėjas. Taip pat – Lietuvos spaudos fotografų klubo narys, kasmetinio konkurso „Auksinis Kadras“ laureatas ir, žinoma, „The Atomic Garden Vilnius“ dėstytojas.

Jonas Banys
Strategas
Adell Taivas Ogilvy

Jonas, Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto absolventas, savo karjerą pradėjo kaip komunikacijų ir tiriamosios žurnalistikos korespondentas, vėliau pasuko į reklamos sritį. Nuo tada jis dirba su didžiųjų Lietuvos prekinių ženklų rinkodaros strategijomis.

Taip pat jis rašo scenarijus, jo kolekcijoje – ne vienas sėkmingiausių Lietuvos komercinių filmų scenarijus.

Jonas turi tvirtą nuomonę apie reklamos pasaulį, taigi yra nepamainomas dėstytojas įdiegiant studentams, kad reklamos verslas – ne vien blizgučiai ir fanfaros.

Ignas Kozlovas
Kūrybos vadovas
FOLK

Ignas – Vilniaus dailės akademijos absolventas, savo kolekcijoje sukaupęs jau ne vieną reklamos srities apdovanojimą ir ne kartą teisėjavęs Lietuvos bei užsienio reklamos festivaliuose.

Jis dirbo tokiose Lietuvos agentūrose kaip „BBDO“, „TBWA“, „McCann“, „Ogilvy“. Tai jam leido sukaupti nemaža solidžios patirties su tokiais klientais kaip „Tuborg“, „Audi“, „L’Oréal“, „Statoil“, „TeliaSonera“ grupės prekiniais ženklais, „TELE2“, „SEB“.

 

Jonas Trukanas
Režisierius

Jonas studijavo „Film Direction at the University for the Creative Arts in Farnham“ Jungtinėje Karalystėje.

Baigęs mokslus, iki šiol kuria trumpametražius filmus, režisuoja reklamas.

Jonas dukart dalyvavo „Berlinale Talent Campus“ (2013 ir 2017 m.) ir daugybėje kitų tarptautinių jaunųjų talentų mokymų programų („TransAtlantic TalentLab“, „InScript“, „European Genre Forum“). Jo trumpametražiai filmai rodyti daugybėje pasaulio šalių, laimėjo ne vieną apdovanojimą.

Jonathan Howard
Saatchi & Saatchi

Jonathan kelerius metus sėkmingai praleido dirbdamas strategijų planuotojų agentūrose „Saatchi & Saatchi London“ „Abbott Mead Vickers BBDO“.

Šiuo metu jis organizuoja improvizacinius kūrybiškumo mokymus aktoriams, rašytojams, artistams. Taip pat yra dirbęs su buvusiais kaliniais, nepilnamečiais nusikaltėliais, todėl šiek tiek prijaučia maištingam kūrybininkų mąstymui.

Jonathan režisavo pirmąjį improvizuotą interaktyvų televizijos šou „BBC“ televizijoje ir vadovauja „Saatchi & Saatchi Europe“ kūrybinių mokymų komandai.

Jokūbas Mulerskas
Grafikos dizaineris
New!

Jokūbas yra dirbęs agentūrose „New!“, „Not Perfect“, o kaip laisvai samdomas dizaineris – ir su „Milk“, „VRS“, įvairiais startuoliais ir verslo subjektais („Tableair“, „Naive“, „Tech Park“, Vilniaus oro uostas).

Jo darbų kolekcijoje – tokie prekiniai ženklai kaip „Ežys“, „SEB“, „Čili“, „Švyturys“, „Utenos alus“, OKT, „Kablys“.

Reklamos mokykloje „The Atomic Garden Vilnius“ Jokūbas dalijasi savo įgūdžiais dirbant su „Adobe Photoshop“ ir „Illustrator“.

Vladas Litvinas
Vaizdo montažo režisierius

„Adobe PR & AE“ mokytojas Vladas baigė kino ir televizijos studijas „LCC, University of Arts London“ Jungtinėje Karalystėje.

Dvejus metus jis praleido agentūroje vaizdo montažo režisieriumi.

Nuo 2014-ųjų – laisvai samdomas skirtingų prodiuserinių kompanijų, bendradarbiaujančių su daugybe režisierių.

Evelina Dunovska
Kūrybininkė
McCann | Vilnius

Baigusi pirmąjį „The Atomic Garden Vilnius“ Reklamos kūrybos kursą, Evelina pradėjo savo reklamos kūrybininkės karjerą agentūroje „Milk“, kur dirba iki šiol.

Dirbdama su įvairiauriais Lietuvos ir užsienio prekiniais ženklais, dabar ji dalijasi su Reklamos mokyklos studentais pamatinėmis kūrybiškumo žiniomis apie įžvalgas ir idėjų konceptualizavimą.

Gediminas Užkuraitis
Partneris / strategija ir konceptai
Be&Do

Kūrybininkas su verslo srities išmanymu ar strategas su kūrybiškumo gyslele? Gediminui pavyko pažaboti ir suderinti abi sritis:

Iš pradžių dirbęs klasikinėse agentūrose, startuoliuose ir konsultavęs prekės ženklų strategijų srityje, pasiekė pripažinimo reklamos rinkoje ir net buvo apdovanotas „Golden Euro EFFIE“.

Gediminas – „Stockholm School of Economics in Riga“ ir „The Atomic Garden Vilnius“ absolventas. Čia jis šiuo metu dėsto Reklamos kūrybos ir Skaitmeninės komunikacijos kursų studentams.

 

Registracija