Kūrybiškumo treniruotės

Kūrybiškumo treniruotės 2020-ųjų pradžioje

Apie

Jau šimtą kartų girdėjome, kad gimstame kūrybiški ir tik vėliau išmokstame šį įgūdį pamiršti. Bet kaip atsikratyti šito įgyto nekūrybiškumo? Kaip išsitraukti kažkur seniai nukištą smalsumą ir suglamžytą vaizduotę?

Tam reikia treniruotis, o efektyvioms treniruotėms būtinas tikrai geras treneris. Šiame kurse jų bus net septyni, nes jei kūrybiškumas būtų sportas, tai būtų mažų mažiausiai penkiakovė.

Jūsų laukia:
IŠSILAISVINIMAS su Jurgiu Didžiuliu
KŪRYBIŠKUMO technikos su Rimantu Stanevičiumi
ISTORIJŲ dirbtuvės su Vytautu V. Landsbergiu
SMALSUMO mankšta su Mariumi Lukošiumi
IMPROVIZACIJOS linksmybės su Baliu Latėnu
VAIZDUOTĖS galimybės su Kristupu Saboliumi
INSPIRACIJA MO muziejuje

Po šio kurso į savo CV galėsite įrašyti „kūrybiškas(-a)“ didžiosiomis raidėmis ir jaustis tvirčiau nei dėl tos prancūzų kalbos, kurią įrašėt, nes kažkada mokykloje neva mokėtės.

Mūsų ambcija yra demokratizuoti kūrybiškumą. Jis neturėtų būti tik kūrybinių industrijų privilegija. Kūrybiškumas leidžia mėgautis įvairiomis veiklomis, padeda rasti geresnį problemos sprendimą ir suteikia gyvenimui pilnatvės, todėl jis turėtų būti prieinamas ir net privalomas visiems.

Informacija

 • Pradžia
  2020-ųjų pradžioje
 • Trukmė
  7 savaitės
 • Kaina
  early birds - 325€, nuo 02.03 - 350€ (+PVM ĮMONĖMS)
 • Tvarkaraštis
  kartą per savaitę nuo 18 iki 20-21 val.
 • Vieta

Dėstytojai

Jurgis Didžiulis
Meninis aktyvistas

Jurgį sunku apibūdinti tradicinėmis etiketėmis. Sujungdamas savo aistrą muzikai ir socialiniams reiškiniams, jis įrodo, kad atlikėjas gali daugiau daugiau nei tik suteikti pramogą. Jis gali apšviesti, paskatinti ir sukelti pokyčius.

Sujungdamas muzikinį pasirodymą, motyvacinę kalbą, „stand-up“ komediją ir interaktyvią bendrakūrą (angl. – co-creation), jis sukuria išskirtinę dalyvavimo patirtį. Dėl jo novatoriškos mąstysenos, teikiančios svarbą žmogaus galimybėms ir mūsų kolektyvinio sąmoningumo ugdymui, jis grakščiai peržengia žanrus ir formatus. Tai, ką daro Jurgis, – unikalu, natūralu, lankstu; dėl šios veiklos nesuskaičiuojamų galimų interpretacijų ir plataus pritaikymo tai nepaklūsta paprastam apibūdinimui.

Rimantas Stanevičius
Kūrybos vadovas
Milk

Rimantui jau yra tekę dirbti su visų įmanomų sričių verslo subjektais: „P&G“, „Philip Morris“, „Ikea“, „Eurosport“, „L’Oreal“. Jo vadovaujama agentūra „Milk“ septynis kartus išrinkta Lietuvos metų agentūra, triskart iš eilės – Baltijos šalių metų agentūra.

Šiuo metu Rimas ne tik dėsto „The Atomic Garden Vilnius“, bet ir pats studijuoja „Berlin School of Creative Leadership“.

Kristupas Sabolius
Filosofas, rašytojas, vertėjas

Kristupas Sabolius, Vilniaus universiteto filosofijos profesorius ir Masačiusetso technologijų instituto afilijuotas tyrėjas (JAV), tyrinėjantis vaizduotės vaidmenį Vakarų mąstyme. Publikavo kelias dešimtis straipsnių, parašė arba sudarė mokslines monografijas: Materija ir vaizduotė. Hibridinė kūryba tarp meno ir mokslo (2018 m.); Proteus and the Radical Imaginary (2016 m.); Įsivaizduojamybė (2013 m.); Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija (2012 m.). Dėsto estetikos, šiuolaikinės meno filosofijos, medijų teorijų, ontologijos problemų ir vaizduotės teorijų kursus. Bendradarbiavo kuruojant keletą parodų ir 2018 m. Lietuvos pristatytą Pelkių mokyklos paviljoną XVI Venecijos Architektūros bienalėje (kuratoriai Nomeda ir Gediminas Urbonai). 2006 m. išleido romaną „Bloga knyga“, yra knygos „Žmogus, kuris žinojo viską“ bendraautoris (2014 m.), parašė keletą pjesių, kartu su Ignu Jonynu sukūrė scenarijus kino filmams „Lošėjas“ (2014 m.) ir „Nematoma“ (2019 m.).

Vytautas V. Landsbergis
Rašytojas, bardas, režisierius

Vytauto veiklų sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti, tad veikiausiai nėra ko stebėtis, kad jis buvo įvertintas ne vienu Lietuvos kultūros apdovanojimu. 2007 metais Baltijos valstybių teatrų festivalyje Panevėžyje V. V. Landsbergis pripažintas geriausiu režisieriumi. Tais pačiais metais jam įteiktas Riterio kryžius „Už nuopelnus Lietuvai“, o 2009 m. kūrėjas tapo LR Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatu.

Balys Latėnas
Aktorius, režisierius
Kitas Kampas

Balys 1998 metais baigė Vilniaus Tuskulėnų vidurinę mokyklą su sustiprintu dailės ugdymu. 1998-2002 metais studijos Lietuvos muzikos akademijoje, režisieriaus Rimo Tumino vadovaujamame aktorių kurse. 2000 m. pagal Socrates / Erasmus programą buvo išvykęs studijuoti į Suomijos Helsinkio teatro akademiją. 2003-2008 metais režisūros magistrantūros studijos Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje (vadovas R.Tuminas). Nuo 2002 metų dirba Valstybiniame Vilniaus mažąjame teatre. Nuo 2009 metų Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ trupės narys. Laisvai samdomas TV, teatro ir renginių režisierius.

Marius Lukošius
Kūrybos vadovas
Not Perfect Vilnius

Per beveik 20 metų, praleistų reklamos versle, Mariui teko dirbti beveik su visais didžiausiais Lietuvoje prekiniais ženklais ir laimėti daugybę apdovanojimų vietiniuose bei tarptautiniuose reklamos festivaliuose (įskaitant ir „Kanų liūtus“!).

Registracija